Sa iesim din criza!

:: Arhiva

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sa iesim din criza!

Mesaj  bIG bROTHER la data de Mier Oct 03, 2007 11:35 pm

E clar ca in momentul d fata echipa este in criza. Ce solutii vedeti pentru a iesi de aici?
bIG bROTHER

Numarul mesajelor : 64
Varsta : 32
Data de inscriere : 25/09/2007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Sa iesim din criza!

Mesaj  Slim-U.K. la data de Joi Oct 04, 2007 6:36 am

REVOLUTIE! ... cojocaru si patrascu ... OUT!!!!!!

Numarul mesajelor : 84
Varsta : 28

Vezi profilul utilizatorului http://www.noiigolani.ro

Sus In jos

se poate ...

Mesaj  Slim-U.K. la data de Vin Oct 05, 2007 12:03 am

Numarul mesajelor : 84
Varsta : 28

Vezi profilul utilizatorului http://www.noiigolani.ro

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Mier Oct 17, 2007 9:19 pm

da revolutia insa nu a reusit .. Neutral ...dar poate intr`o zi de va trezi si nea uscatu ...si ii va da afara ..sau vor pleca cu toti! Neutral
sZ

Numarul mesajelor : 73

Sus In jos

Mesaj  Der Kaiser la data de Dum Oct 28, 2007 10:50 pm

Mesaj primit pe mail de la a_c:

Vazand atitudinea DOMNULUI PRIMAR , NICOLAE SCHIAU , referitor la situatia clubului CORVINUL si modul de neimplicare a domniei sale in readucerea performantei fotbalistice la HUNEDOARA , am ajuns la vorbele lui ROMICA GABOR si ale lui BADIN , care au spus ca atata timp cat la conducerea PRIMARIEI HUNEDOARA este D-NUL NICOLAE SCHIAU iar la conducerea CORVINULUI , tripleta USCATU – COJOCARU – PATRASCU , nu se va face performanta in domeniul fotbalului , pentru ca nu se doreste acest lucru , altele sunt obiectivele si interesele . Ca atare doresc sa va informez ca am hotarat IREVOCABIL sa ma ,, autosuspend ‘’ si in consecinta nu voi mai scrie si nu voi mai comenta absolut nimic despre persoanele mai sus amintite si clubul ce il patroneaza , pana cand acestea vor fi inlocuite sau voi sesiza o dorinta cat de mica de a obtine performanta .
Voi continuua insa sa iubesc la fel de mult , HUNEDARA , simbolul CORVINULUI , culorile ALB –ALBASTRE si voi fi alaturi in continuare de membrii PELUZEI NORD , de acesti tineri baieti care au speranta in sange , de componentii ai echipei cre ii consider talentati si peste cativa ani jucatori de mare valoare , de d-nii TITI ALEXOI si DAN BOBOUTANU , a caror munca titanica trebuie respectata . Respect de asemenea munca lui NELU BADIN , a lui NICU GAVREA si nu in ultimul rand a LUIZEI MARINUT , pe care nu ii cunosc personal, dar care merita toata stima noastra pentru felul cum relateaza obiectiv despre realitatea fotbalistica hunedoreana si curajul de a spune adevarul , indiferent pe cine ar deranja.
Imi cer scuze celor pe care i-am suparat cu vorbele mele , si traiesc cu speranta ca va rasari odata si odata soarele si pe strada noastra .
Acum m-am convins de un lucru pe care ma incapatanam pana nu de mult sa il cred posibil , adica acela ca atat conducerea orasului si a judetului , cat si conducerea clubului , nu doresc sa aiba o echipa de liga 1 , ci au cu totul alte interese total straine fotbalului . Daca nici primarul orasului nu poate sau si mai rau nu doreste sa faca ceva pentru CORVINUL , sunt de acum convins ca nimeni altcineva nu va face .
Deci nu imi ramane decat sa astept venirea unor vremuri mai bune cu oameni care sa le pese si de dorintele celor pe care ii conduc si reprezinta , suporterii CORVINULUI , multi – putini , atatia cati sunt . Asadar ma alatur miilor de suporteri care s-au autosuspendat si ei , iar in semn de protest , au ales sa nu mai vina la meciuri , eu insa voi continua sa vin la stadion , asa cum o fac de peste 30 de ani insa …….. IN LINISTE .

SPERANTA MOARE ULTIMA .. DRAGOSTEA DE HUNEDOARA , DE CORVINUL SI DE CULORILE ALB – ALBASTRE ……NU MOR NICIODATA
Der Kaiser
Admin

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/09/2007

Vezi profilul utilizatorului http://corvinulhunedoara.go-forum.net

Sus In jos

Mesaj  Hell Boys 2007 la data de Mar Ian 22, 2008 8:22 pm

sa speram ca va iesit soarele si pe strada noastra
Hell Boys 2007

Numarul mesajelor : 49

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Vin Feb 01, 2008 11:57 am

VA IESI SOARELE! ... si atunci cand va iesi ...va fi foarte bine! ...

ORIUNDE VA MERGE CORVINU ,NOI IL VOM URMA!
CORVINUL ONLY LOVE!
peluza nord
sZ

Numarul mesajelor : 73

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus