....Noi cu cine votam?....

:: Arhiva

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vom avea turul 2. Care pe care ?

67% 67% 
[ 12 ]
33% 33% 
[ 6 ]

Total voturi : 18

Leu

Mesaj  cosmin_hd la data de Sam Iun 07, 2008 2:02 am

Ei..acum poate va convingeti si voi cum e cu Leu..ce smecherii sunt la mijloc..numa partea proasta pentru ei este ca electoratul lui leu nu este neaparat unul stabil...si care va face neaparat ce spune Leu...Daca tot Schiau iese primar, atunci hunedorenii isi merita soarta....desi oricum...in consiliul local va fi "jale mare" pentru Schiau cu 8 consilieri PNL in fata sa..printre care si Ovidiu Hada.....ii doresc bafta de pe acuma Twisted Evil

cosmin_hd

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 08/05/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: ....Noi cu cine votam?....

Mesaj  r3my la data de Sam Iun 07, 2008 11:57 am

sZ a scris:MIHAI LEU A DECLARAT INTR-O CONFERINTA DE PRESA CA EL SI PARTIDU SUNT CU PD-L . INSEAMNA CA VOTURILE LUI LE DA LUI SCHIAU !! ...
URAT E SA FI MARIONETA UNEI MIZERII ( VASILEASCA SEFA PARTIDULUI ) ...O LUME PLINA DE DE DEMAGOGII !!!! PLECATI !!
pai Leu nu era de la PC? din cate stiu, pc-ul e in razboi total cu pd-l -ul...
r3my

Numarul mesajelor : 36
Varsta : 41
Data de inscriere : 29/10/2007

Vezi profilul utilizatorului http://www.jiulpetrosani.ro

Sus In jos

Mesaj  sashi-pN la data de Sam Iun 07, 2008 7:22 pm

Fratilor a fost Hada la mine la bloc si a zis ca Miercuri 11 iunie va veni Ioan Andone din nou cu 1000 de mingi de dat pt toata lumea Very Happy sa speram ca vom prinde una la ce bataie va fi pentru ele Smile). A zis cineva sa mareasca alocatiile iar eu am strigat pe el sa salveze Corvinul .. iar apoi Hada s`a intors si mi`a spus ca va veni Andone si ca va salva echipa doar sa avem incredere in el. Acum nu stiu ce sa zic dar decat Schiau..oricum sper sa prind si o minge Laughing
sashi-pN

Numarul mesajelor : 23
Varsta : 27
Data de inscriere : 03/06/2008

Vezi profilul utilizatorului http://www.corvinulhunedoara.uv.ro

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Sam Iun 07, 2008 10:06 pm

r3my ...nu stiu nimic despre razboi ...dar asa s-au aliat ...
sZ

Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 25/09/2007

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Sam Iun 07, 2008 10:27 pm

Cosmin poate gresesti .. Leu sa dus la hada ... dar nu l-a bagat in seama hada si l-a luat peste picior pe Leu , nu stiu motivu da iti spun asa e .
sZ

Sus In jos

... GOOD ? OR BAD NEWS ? YOU DECIDE ...

Mesaj  sZ la data de Sam Iun 07, 2008 10:41 pm

Dupa cum ziceam , Leu sa dus la hada pentru o "aliere " dar poate nu se plac sau nu stiu ce e intre ei sa nu o mai lungim , nu s-au putut alia. In rest s-au aliat cu niste ....... Pd-L si nicolae schiau . In fine ...daca schiau va iesi primar ..nu prea va conduce el ...pentru ca o sa fie multi 'conservatori ' in preajma . Leu va putea deveni viceprimar daca il va lua schiau' [...] . insa de aici devine putin altfel ... daca va fi asa ( adica Leu sa fie viceprimar) ... s-ar putea sa devina primar , nimic sigur pentru ca schiau este certat de DNA si s-ar putea sa-l faca sa plece( nu e nimic sigur , nimic concret sa nu dati vina pe mine daca nu se intampla asa , doar zic din surse va spun sincer , foarte adevarate de la un mic spion ......) . schiau va fi o marioneta ...daca este sa iasa , pentru ca s-au aliat cu PC si PD-L NU IL MAI VREA ...cam atat , daca mai e ceva va anunt ... pana atunci ..
CORVINUL CORVINUL CORVINUL!fular
sZ

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Sam Iun 07, 2008 10:48 pm

dar oricum niciodata nu voi cu schiau !
sZ

Sus In jos

Leu

Mesaj  cosmin_hd la data de Dum Iun 08, 2008 8:06 pm

Nu stiu..poate ca a mers,poate ca nu la Hada...sincer sa fiu am fost cam ocupat in ultima vreme cu sesiunea si cu lucrul...nu prea am mai avut timp si de campania electorala...dar daca Leu a zis ca el da voturile lui Schiau..trebuie sa si poata face acest lucru...numai eu cati prieteni am si care l-au votat pe Leu...l-au dat dracu cand au auzit cu cine merge el in turul 2...si au spus ca vor vota cu Hada...oricine sa fie primarul acestui oras...numai Schiau nu....Leu nu are un electorat stabil...scorul de 20% obtinut in Hd la aceste alegeri este un scor imens pentru PC Hunedoara...cum poti sa fi contra unui om cu surle si trambite....si apoi brusc si subit devi aliatul sau...sau ...hmm..i-a acordat autorizatia de constructie acolo la cladirea aia....ce nu era in regula cu actele ??? Idea Schiau s-ar alia in aceste zile si cu Partidul Comunist Roman...daca acest lucru i-ar aduce ceva voturi in plus....Si daca a fost la Hada si acesta la refuzat foarte bine a facut...PNL nu e un partid care se incurca cu mizerabilii de conservatori...care sunt toti o apa si un pamant exact ca securistul ala de ii cunduce ! ...Aceasta campanie a fost un mizerabila din partea PDL...exact ca cea din 2004..cand l-au sapat pe Maris din toate partile...iar lumea a uitat ca la plecarea lui Maris din primarie..toate scolile si liceele din Hunedoara aveau centrale termince proprii...nu se ingheta in clase ca in alte parti...unde se ingheata si in zilele noastre...si deasemenea sa nu uitam ca cea mai serioasa investitie straina a venit in Hunedoara tot pe vremea lui maris...cablajele Lisa Draexlmeier...si pe vremea aia Hunedoara avea drumuri ceas...nu ca acum...si binenteles sa nu se uite ca aveam o echipa de fotbal buna in liga 2...care nu era ciuca batailor ca acum....astea toate au fost pe vremea lui maris...Remus Maris...fostul primar al hunedoarei...asa betiv cum era el...a facut lucruri de 100 de ori mai importante si mai bune pentru orasul asta decat nemernicul asta de schiau...care nu mai are ce cauta la primarie...intelegeti ??? Nu mai are ce cauta primar acest om !!....Hunedorenii trebuie sa se gandesca bine de tot la vot...Hada va trebui ales din orice pozitie..altfel va fi rau de tot in consiliul local cu schiau primar si 8 consilieri de la PNL + 3 de la PSD impotriva sa....nici o hotarare nu se va putea lua in bune conditii...vor exista mereu certuri si divergente...si tot Hunedoara si hunedorenii vor avea de suferit in urma acestor dispute...asa ca....ne place sau nu....nu avem ce face..votam Hada Razz

cosmin_hd

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Dum Iun 08, 2008 9:25 pm

Nu E vina lu Leu .. ci a liderul partidului vasileasca .
sZ

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Mar Iun 10, 2008 9:51 pm

MAINE TOTI LA STADION LA 3 JUMATE , VENITI CU TOTII!!!!!!!!!!!!! ULTRAS , NON-ULTRAS!!!!!
sZ

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Mier Iun 11, 2008 4:26 pm

...POATE SA FIE O ZI BUNA PENTRU NOI , IN SFARSIT POATE RASARI SOARELE SI PE STRADA NOASTRA , ADEVARATUL CORVINUL CEL PENTRU CARE NE BATE INIMA - CORVINUL 1921 HUNEDOARA POATE FII REFINFITAT ... CEL PUTIN ASA SE AUDE!! NU CRED IN VORBELE NIMANUI ...DAR ADUCEREA INVESTITORULUI POATE DESCHIDE UNELE PORTI ... SCHIAU NU NE-A LASAT IN STADION ... RAMANE DE VAZUT DACA CORVINUL 1921 VA REVENI!!
[m***] nicu schiau!fular Romania
sZ

Sus In jos

Mesaj  horiacostina la data de Mier Iun 11, 2008 7:14 pm

spune-ti care sunt noutatile de azi ,

horiacostina

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 18/10/2007

Sus In jos

Investitor

Mesaj  cosmin_hd la data de Joi Iun 12, 2008 12:16 am

Scrie in Mesagerul despre noul investitor de la corvinul...care este adus de Ovidiu Hada...ramane sa vedem cum se va concretiza aceasta noua posibilitate pentru echipa sa revina unde ii este locul...

cosmin_hd

Sus In jos

Mesaj  bogdann07 la data de Joi Iun 12, 2008 11:49 am

Sa speram ca daca va ajunge primar nu va uita ce a promis!

bogdann07

Numarul mesajelor : 2

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Joi Iun 12, 2008 12:56 pm

Numai cred in nimeni dar aducerea investitorului ... poate fi destul de adevarat ... mai ales unui investitor care are multi bani , chiar foarte multi ...+ ca alaturi de hada era si Mircia Muntean , si a venit si Molot ( consilul judetean ) ... eu zic ca se vor ocupa ....... sper sa nu ma insel ...
sZ

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Sam Iun 14, 2008 1:29 pm

oare cati bani a cheltuit schiau campania ? Neutral din banii nostri desigur ..
sZ

Sus In jos

Mesaj  IceCream la data de Sam Iun 14, 2008 3:29 pm

Destul de multi oricum ,abia astept sa se termine sa putem inchide topic`ul asta! mi`e scarba deja de campanii de politica in fotbalul asta mult prea modern.

... . ...
IceCream

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 107
Data de inscriere : 28/09/2007

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Sam Iun 14, 2008 3:38 pm

nu-mi prea place sa ma implic in politica ... sau mno ... m-au cam disperat ca or inceput sa se certe pe chat , dadeau cu pareri asupra lui schiau leu si hada si nu era locul potrivit , iar aici cativa ne-am strans , dupa cum zicea si Der Kaiser cand e vorba de o deplasare nu se inghesuie sau o actiune de grup oricum a trecut si asta - politica dupa ziua de luni va lua o noua intorsatura ... : ce va face noul primar ce se va intampla daca iasa schiau , daca-l va face viceprimar pe leu , daca leu va face , daca iasa hada - daca va face ceva pentru hunedoara pentru Corvinul etc etc !
sZ

Sus In jos

Mesaj  sZ la data de Dum Iun 15, 2008 12:22 pm

A VENIT ZIUA CEA MARE !!!
sZ

Sus In jos

Mesaj  sashi-pN la data de Dum Iun 15, 2008 12:48 pm

dupa atatea asteptari chiar a venit Very Happy
sashi-pN

Numarul mesajelor : 23
Varsta : 27
Data de inscriere : 03/06/2008

Vezi profilul utilizatorului http://www.corvinulhunedoara.uv.ro

Sus In jos

Mesaj  Hell Boys 2007 la data de Dum Iun 15, 2008 2:50 pm

poze de la meciul organizat de M.Leu dintre generatia de aur a Corvinului si nationala Romaniei

Hell Boys 2007

Numarul mesajelor : 49

Sus In jos

Mesaj  Der Kaiser la data de Dum Iun 15, 2008 3:04 pm

Faine poze Romania

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...SUNT INTR-UN TREN MILITAR CE MA DUCE SPRE ODESSA LENT, MOMENTAN AUD DOAR SUNETE DE BOMBARDAMENT
Der Kaiser
Admin

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/09/2007

Vezi profilul utilizatorului http://corvinulhunedoara.go-forum.net

Sus In jos

Mesaj  Der Kaiser la data de Dum Iun 15, 2008 3:06 pm

Din surse destul de oficiale se pare ca la ora 15:00 lupta e FOARTE STRANSA !!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...SUNT INTR-UN TREN MILITAR CE MA DUCE SPRE ODESSA LENT, MOMENTAN AUD DOAR SUNETE DE BOMBARDAMENT
Der Kaiser
Admin

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/09/2007

Vezi profilul utilizatorului http://corvinulhunedoara.go-forum.net

Sus In jos

Alegeri

Mesaj  B0nZo'DU la data de Dum Iun 15, 2008 3:27 pm

crek asa va fi pana la sfarsit....dar sper sa se termine cu 1 mic avantaj in favoarea lui Hada
B0nZo'DU

Numarul mesajelor : 20
Location : HUNEDOARA, Stadion M.Klein, Peluza Nord, Distrikt Ultra
Data de inscriere : 26/09/2007

Sus In jos

Mesaj  ElLiderMaximo [DU'] la data de Dum Iun 15, 2008 8:37 pm

ceva rezultate nu avem?
ElLiderMaximo [DU']

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 29