Probleme-Reclamatii-Sugestii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Probleme-Reclamatii-Sugestii

Mesaj  IceCream la data de Vin Iun 13, 2008 11:30 am

Aici va puteti exprima in mod civilizat reclamatiile,problemele pe care le aveti in legatura cu forumul,dar de asemenea puteti oferii sugestii.

O prima problema o am chiar eu pentru ca nu imi apare semnatura dupa postarea mesajului si nu imi explic de ce Rolling Eyes
IceCream

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 108
Data de inscriere : 28/09/2007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Probleme-Reclamatii-Sugestii

Mesaj  Hell Boys 2007 la data de Vin Iun 13, 2008 12:24 pm

IceCream a scris:Aici va puteti exprima in mod civilizat reclamatiile,problemele pe care le aveti in legatura cu forumul,dar de asemenea puteti oferii sugestii.

O prima problema o am chiar eu pentru ca nu imi apare semnatura dupa postarea mesajului si nu imi explic de ce Rolling Eyes
pai mi se pare ca trebuie bifat acolo la mesaje cand dai mesaju ..acolo jos la optiuni bifezi Adauga Semnatura
Hell Boys 2007

Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 25/09/2007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Der Kaiser la data de Dum Iun 15, 2008 1:38 pm

IceCream a scris:Aici va puteti exprima in mod civilizat reclamatiile,problemele pe care le aveti in legatura cu forumul,dar de asemenea puteti oferii sugestii.

Intri la Profil / Preferinte / Si la Adauga intotdeauna semnatura la mesaje : bifezi DA. Si cand vei posta ai o casuta asemanatoare sub mesaj pe care trebuie sa o bifezi 1 data si apoi tot tipul iti va aparea semnatura.

Am vazut ca tu ai reusit, dar pentru altii ce intampina aceeasi problema.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...SUNT INTR-UN TREN MILITAR CE MA DUCE SPRE ODESSA LENT, MOMENTAN AUD DOAR SUNETE DE BOMBARDAMENT
Der Kaiser
Admin

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/09/2007

Vezi profilul utilizatorului http://corvinulhunedoara.go-forum.net

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus