Comunicat

:: Suporteri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Comunicat

Mesaj  IceCream la data de Joi Aug 14, 2008 8:14 pm

Prin acest comunicat dorim sa anuntam autosuspendarea activitatii gruparilor ULTRAS KORP si HELL BOYS pe termen nelimitat .Cauzele care au dus la aceasta decizie sunt multiple si nu ne ferim sa le facem publice.Cauzele ar fi neclarificarea problemelor legate de nume,culori palmares,neonorarea promisiunilor autoritatilor locale, promisunile repetate si neonorate de la infiintarea clubului Corvinul 2005 pana in prezent, neaprecierea repetatelor actiuni pentru revigorarea fotbalului hunedorean.

Ne cerem scuze celor care au crezut in noi si i-am dezamagit alegand aceasta decizie,dar totodata ne intrerupem onorabil activitatea nemai acceptand bataia de joc si patarea cu noroi a acestui simbol reprezentativ pentru orasul nostru.

In concluzie am ales parasirea provizorie a PELUZEI NORD HUNEDOARA dupa un timp in care am incercat prin toate caile posibile promovarea fenomenului si plasarea culorilor alb albastre mai mult decat orice in sufletele noastre.

Multumim presei locale care a fost mereu alaturi de noi si tuturor celor care au contribuit la constructia acestei frumoase peluze.Speram in rezolvarea in cel mai scurt timp a tuturor problemelor precizate mai sus pentru continuarea promovarii fenomenului ultra` cu demnitate si onoare.

... . ...
IceCream

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 107
Data de inscriere : 28/09/2007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

:: Suporteri

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum